Pošli příspěvek 'Plynová páječka Rothenberger MICROPEN set 1300' známému

Pošli kopii příspěvku 'Plynová páječka Rothenberger MICROPEN set 1300' známému

* Required Field


Separate multiple entries with a comma. Maximum 5 entries.Separate multiple entries with a comma. Maximum 5 entries.


E-Mail Image Verification

Loading ... Loading ...
Rubrika: DÍLNA, Nářadí, ZPRÁVY

komentářů 6

 1. Franky napsal:

  Další možností použití může být odstranění bublin v modelové vodě viz čas cca 28:55 ZDE.
  Vyzkoušeno osobně.
  Zařízení Rothenberger Micropen ale nemám…

 2. Bohouš napsal:

  Tak jsem si tuto páječku zakoupil také. Později jsem objevil v Číně úplně stejnou za poloviční cenu: https://www.banggood.com/3-in-1-Gas-Blow-Torch-Soldering-Solder-Iron-Butane-Cordless-Welding-Pen-Burner-p-1412534.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN.
  Otázkou je, jestli je to napodobenina, nebo ta německá je také vyráběná v Číně jen s jiným potiskem. Osobně tipuji druhou možnost …

 3. admin napsal:

  Bohouši, Bohouši, řekl by B. Polívka! Já dodávám: Copak nám tak asi řeknou pravdoláskaři z Pražské kavárny, nebo dokonce „milionáři“, že tady podporujeme čínské výrobce, resp. německé, ale vyrábějící v Číně. Mně osobně vyhovuje, že to skvěle funguje!

 4. Bohouš napsal:

  Nebylo to Bohouši, Bohouši, ale Bohúšú, Bohúšú. A neříkal to Polívka, ale Arnošt Goldflam. Ale to podstatné jsme oba zamlčeli. (K..a) se neříká! I když je to to, co mne často napadne první.

 5. šobuL napsal:

  Zdravím, setkal se někdo s tím, že mu nesyčí plyn, když to chcete zažehnout 😀 ? Popřípadě čím by to mohlo být??? Díky

 6. admin napsal:

  Napadá mne, že vám netěsní buď napouštěcí, nebo otevírací ventil a plyn vám jednoduše uteče. Nebo se vám nedaří páječku naplnit plynem. V obou případech, když chcete páječku zažehnout, zásobník je prázdný.
  Zkuste ho znovu naplnit ze zásobníku se správnou koncovkou a ve správné poloze (viz návod) a pak zkuste zažehnout. Když chytne, je to tím, co říkám. Když ne, tak plyn nejde naplnit (špatná koncovka, špatná poloha, špatný postup při plnění). Zbývá reklamace.
  Hlaváček

Vložit komentář

Text komentáře: